Võta meiega ühendust

[contact-form-7 id="374" title="Võta meiega ühendust"]

24h abi teenused

Osutame oma klientidele ööpäevaringset abi erinevate hädaabijuhtumite korral. Omame laialdast koostööpartnerite võrku üle terve Euroopa. Tänu pikaajalisele kogemusele garanteerime kiire reageerimise, sündmuskohale jõudmise ning kvaliteetse abi osutamise. Suuremates linnades jõuame sündmuskohale maksimaalselt 30 minuti jooksul alates kõne vastuvõtmisest.

Autoabi

Meie klientideks on Baltikumis tegutsevad sõidukite maaletoojad, edasimüüjad ja teenindused, kindlustusseltsid, kindlustusmaaklerid ning liisingufirmad. Aitame teel olevaid sõidukiomanikke sõidu sujuvat jätkumist takistavate ootamatute ja ettenägematute juhtumite korral, olgu selleks siis avarii, tehniline rike, otsa lõppenud kütus või rehvi purunemine. Omame ainulaadset patrullautode parki ja puksiiriabi firmadest koostööpartnereid üle Eesti. Meie ekipaažid osutavad abi eelmainitud juhtumite korral ning vajadusel viivad kõik autos viibijad soovitud sihtpunkti juhul, kui nende sõiduk vajab pukseerimist remonditöökotta.

autoabi
koduabi

Koduabi

Pakume klientidele abi kiireloomuliste probleemide lahendamisel kodus toimunud õnnetuse korral, olgu selleks lõhkenud veetoru, pealt lennanud katus, purunenud aken, katkine ukselukk või tulekahju. Suuremate kahjude korral, mis võtavad elanikelt võimaluse oma kodus tavapärasel viisil ööbida, organiseerime ajutise elamispinna.

Meditsiiniabi

Kui reisil viibides tekivad kliendil või mõnel tema perekonnaliikmel ootamatud terviseprobleemid ja puudub teadmine, kuidas kohalikes oludes kõige mõistlikum oleks toimida või millisesse raviasutusse pöörduda, siis tänu ulatuslikule koostööpartnerite võrgustikule suudame organiseerida vajaliku arsti visiidi või muu asjaliku abi terves Euroopas. Võtame enda kanda tervikliku asjaajamise, alates esmasest nõustamisest ja abi organiseerimisest, kuni raviarvete tasumiseni ning edastame kõik vajalikud kahjumaterjalid kliendi kindlustusseltsi.

meditsiiniabi
reisiabi

Reisiabi

Ootamatud olukorrad ei hüüa tulles! Aitame leida mõistliku lahenduse iga reisitõrke korral. Abistame lennu-, laeva-, rongi- ja bussipiletite ümbervahetamisel, uute piletite soetamisel ja hotelli leidmisel, samuti dokumentide kaotamise või varguse korral uute organiseerimisel. Meie eesmärk on leida kliendi jaoks alati parim lahendus tema turvaliseks naasmiseks kodumaale.© Roheline Laine 2015