Võta meiega ühendust

[contact-form-7 id="374" title="Võta meiega ühendust"]

Meist

Roheline Laine OÜ tegutseb 2002. aastast, pakkudes kahjukäsitluse ja 24h hädaabi teenuseid Baltikumis ja terves Euroopas. Meie poolt teenindatavad tuntuimad kaubamärgid on SOS International, ERGO, Seesam, Gjensidige Baltic, PZU, Swedbank, DNB, LHV, Mercedes-Benz, Jeep, Lancia, Citroën, Hyundai, KIA, Iizi jpt.

Roheline Laine OÜ missiooniks on pakkuda kõrgeima kvaliteediga kindlustusjuhtumite käsitlemise ja 24h hädaabi teenust Baltikumis. Oleme klassikaline white label ettevõte, ehk teeme allhanget suurtele kaubamärkidele ja enamus teenuse lõppkasutajaid ei teagi, et abi tegelik pakkuja oleme meie.

2008. aastal asutasime Lätis tütarettevõtte Green Wave Latvia SIA. See aitab tagada ühtlaselt kõrge kvaliteediga teenuse osutamise Baltikumis. Oleme oma sektoris ainuke ettevõte, kes tegutseb iseseisvalt mitmes Balti riigis. Tänu sellele kasvab igal aastal klientide arv, kellele on tähtis ühtlase standardiga kvaliteetne teenus kogu Baltikumis. Meil on heameel tõdeda, et oleme oma valdkonnas turuliidrid ja kõige laiema haardega nii teenuste ulatuse, mahu kui geograafia poolest.
Alates aastast 2009 omab Roheline Laine OÜ kvaliteedijuhtimise sertifikaati ISO 9001:2015, mis tõendab, et oleme oma tegevuses keskendunud teenuste laitmatule osutamisele ning täidame klientide ja äripartnerite usalduse hoidmiseks kindlaid kvaliteedistandardeid.

2015. aastal tunnustas Baltikumi juhtiv ärileht Äripäev Roheline Laine OÜ-d kui kiiresti arenevat firmat, kes kolme aasta jooksul kasvatas käivet rohkem kui 50%. „Gasellettevõtte“ tunnustuse on suutnud pälvida vähem kui 1% Eestis tegutsevatest ettevõtetest.

Roheline Laine OÜ teab, et maailma paremaks muutmiseks ei piisa vaid kiirest ja tõhusast hädaabi- ja kindlustusjuhtumite lahendamisest, vaid selleks on tarvis teha midagi enamat. Oleme alates 2012. aastast toetanud heategevuslikku programmi „Märka ja Aita“. Selle projekti eesmärgiks on toetada Tallinna munitsipaal-haridusasutuste 2-10-aastaseid lapsi, kes on kaotanud oma vanema (õnnetuse, alkoholi vms tõttu) või on muul põhjusel sattunud tõsistesse raskustesse ning vajavad normaalseks õppetöös osalemiseks materiaalset abi.


© Roheline Laine 2015