Võta meiega ühendust

[contact-form-7 id="374" title="Võta meiega ühendust"]

Kahjukäsitlus

Meil on pikaaegne kogemus erinevate kahjuliikide käsitlemisel. Pakume klientidele terviklikku kahjukäsitlust alates esmase kõne vastuvõtmisest, juhtumi registreerimisest ja sündmuskoha fikseerimisest kuni vajalike analüüside, ekspertiiside ja lõpliku hüvitise maksmiseni.

Liikluskahjude käsitlemine

Vastame kliendi esmasele kõnele ja nõustame teda, organiseerime ja kogume kokku kõik vajalikud kahjumaterjalid. Registreerime kõik juhtumid üleriiklikus infosüsteemis. Teeme vajalikud ekspertiisid, kusjuures vajadusel sõidab meie operatiivsõiduk garanteeritud ajaga sündmuskohale, et fikseerida olukord ja süülisus. Kogutud materjali põhjal koostame otsuseprojekti, mille alusel on kindlustusseltsil võimalik teha otsus liikluskahju hüvitamise osas kannatanule.

liikluskahjud
kaskokahjud

Kaskokahjude käsitlemine

Pakume terviklahendusi võimalikult kiireks kahjukäsitluseks ja sõiduki kordategemiseks. Vastame kliendi esmasele kõnele ja nõustame teda, organiseerime ja kogume kokku kõik vajalikud kahjumaterjalid ning koostame otsuseprojekti, mille põhjal on kindlustusseltsil võimalik teha otsus kaskokahju hüvitamiseks kannatanule.

Kodukahjude käsitlemine

Nõustame ja abistame kliente koduga seoses toimunud kahjujuhtumi korral. Reageerime koheselt, fikseerime kahjud, aitame valida remondipartneri ja koostame võimalikult kiire otsuse kahju hüvitamiseks.

kodukahjud
ettevotte

Juriidiliste isikute kahjude käsitlemine

Nõustame ja abistame ettevõttega seotud ehituslike kahjude korral. Reageerime koheselt ja tuleme kohale vajalike kahjumaterjalide saamiseks ja olukorra fikseerimiseks. Korraldame remondikalkulatsioonid ja koostame otsuseprojekti, mille alusel saab kindlustusselts otsustada kahju hüvitamise.© Roheline Laine 2015